وزیر نفت: تلاش 58 روز شبانه و روزی کارکنان صنعت نفت برای مهار آتش قابل تجلیل است و حال و هوای این منطقه همانند حال و هوای دوران دفاع مقدس است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، بیژن نامدار زنگنه با اشاره به مهار آتش  چاه رگ سفید در کمترین زمان، عنوان کرد:  آتش سوزی دکل نفتی شماره ۹۵ در منطقه نفتی رگ سفید سه شنبه شب گذشته پس از ۵۸ روز مهار شد.

زنگنه ادامه داد: کارکنان صنعت نفت با مهار آتش دکل نفتی شماره ۹۵ در منطقه نفتی رگ سفید بار دیگر برگ زرینی را در این صنعت رقم زدند. کارکنان صنعت نفت موفق شدند با ثبت رکورد در مدت ۳۴ روز حفاری به نقطه مورد نظر برسند و چاه را از عمق مهار کنند و این یکی از افتخارات صنعت نفت است.

وزیر نفت تصریح کرد: گستردگی وسعت عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرایط خاص آن از نظر عملیاتی، دشورای های زیادی به همراه دارد و به همین دلیل موارد ایمنی همواره باید اولویت کار در این صنعت بزرگ باشد.

وی تصریح کرد: بر اساس مسؤولیت‌های اجتماعی که داریم چنین حوادثی برای ما سنگین است و امیدواریم با بررسی دقیق این حادثه بر اساس رعایت استانداردهای تعریف شده با بکار گیری نکات ایمنی بتوانیم حوادث را به حداقل ممکن برسانیم.

زنگنه با بیان اینکه نیروی انسانی مهمترین و ارزشمندترین سرمایه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است، اظهار داشت: صیانت از نیروی انسانی اصلی‌ترین اولویت کار در مناطق نفت خیز جنوب است کار و تلاش 58 روز شبانه و روزی کارکنان صنعت  نفت برای مهار آتش قابل تجلیل است.و حال و هوای این منطقه همانند حال و هوای دوران دفاع مقدس است.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج