رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه، با تأکید بر اینکه مردم باید از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند، گفت: محورهای مواصلاتی استان به دلیل بارندگی‌های اخیر لغزنده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ‌ محمد حیدری اظهار کرد: اکنون در تمامی جاده‌های استان کرمانشاه شاهد بارش باران هستیم و به دلیل این بارش‌ها اکثر محورهای استان لغزنده است و در برخی از آن‌ها مه گرفتگی و کاهش دید مشاهده می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه به مردم توصیه کرد، به دلیل افزایش احتمال حادثه تا پایان بارندگی‌ها از سفرهای غیرضروری و حضور در جاده‌های برون‌شهری اجتناب کنند.

به گفته حیدری تمامی راه‌های استان کرمانشاه اکنون باز است و هیچ مشکل ترافیکی در جاده‌ها مشاهده نمی‌شود.

وی بابیان اینکه رانندگان باید با تجهیزات کامل زمستانی به سفر بروند، اعلام کرد: نیروهای تمامی پاسگاه‌های پلیس‌راه در سطح استان در آماده‌باش هستند تا به تردد خودروها کمک کنند.

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه تأکید کرد: رانندگی که قصد تردد در جاده‌ها رادارند باید حتماً با تجهیزات کامل راهی سفر شوند و از سلامت خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

حیدری پر بودن باک بنزین را یکی از نکات ضروری برای سفر دانست و گفت: کسانی که قصد مسافرت دارند باید لباس گرم و غذا نیز به همراه خود داشته باشند.

وی از رانندگان خواست، با مأموران پلیس‌راه در طول مسیر همکاری کنند و در صورت مسدود بودن مسیری اصرار به عبور از آن را نداشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج