شهردار سنندج گفت : ایجاد فضای تعاملی با تمامی دستگاهها می تواند شهرداری را در اجرای طرحها و برنامه های خود یاری کند و در سایه این تعامل و همدلی می تواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه نماید.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، شهردار سنندج بهمراه جمعی از معاونین خود به دیدار سردار خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان رفتند.

شهردار سنندج اظهار داشت : شهرداری بعنوان یکی از دستگاههای خدمات رسان نقش مهمی در راستای رفع مشکلات سطح شهر برعهده دارد.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد :  نقش دستگاهها و نهادها و همچنین شهروندان در بسیاری از طرحها و برنامه های که شهرداری در سطح شهر مجری آن است انکار ناپذیر است.

وی گفت : بی شک اگر تعامل و همکاری بین دستگاهها و نهاد دولتی و غیر دولتی برقرار نباشد قطعاً برنامه وطرحهای بسیاری از دستگاها منجمله شهرداری عملی نخواهد شد.

مهندس صیدی افزود : شهرداری در فضای تعاملی  با تمامی دستگاهها می تواند برنامه های خود را به نحو احسن عملی نماید و در سایه این تعامل می تواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه نماید.

وی گفت : نیروی انتظامی یکی از دستگاههای است که همواره یار و یاور شهرداری بوده و در بسیاری از مواقع با ورود بموقع توانسته بسیاری از مشکلات شهرداری را حل و فصل کند.

شهردار سنندج عنوان کرد : بسیاری از وظایفی  که شهرداری طبق قانون باید آن را در سطح شهر اجرا کند نظیر جلوگیری از ساخت وساز غیر مجاز و سد معبر بدون همکاری و تعامل با نیروی انتظامی امکان پذیر نیست.

وی ابراز امیدواری با تعامل با تمامی دستگاهها بویژه نیروی انتظامی بتوانیم در راستای خدمات شایسته به شهروندان و توسعه و آبادانی سطح شهر گامهای اساسی برداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج