معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان 283 تختخوابی شهید جلیل بدون رفع مشکل فاضلاب، پد بالگرد و همچنین ساخت پارکینگ افتتاح نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، عزیز فیلی ظهر امروز در نشست شورای فنی اظهار کرد: فاینانس خارجی ظرفیت خوبی برای طرح‌های عمرانی در استان کهگیلویه و بویراحمد است، که باید از این ظرفیت کاربرد بهینه و مطلوبی شود.

فیلی با اشاره به بزرگراه یاسوج-سپیدان بیان داشت: این پروژه تا پایان 20 دی‌ امسال تعیین تکلیف می‌شود، که پیمانکار این پروژه خلع ید و به فرد دیگری واگذار شود.

وی تصریح کرد: سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان برای نصب تابلو در نقاط حادثه‌خیز بزرگراه یاسوج-سپیدان دست بکار شوند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بیمارستان 283 تختخوابی یاسوج، اظهار داشت: این بیمارستان بدون رفع مشکل فاضلاب، پد بالگرد و همچنین ساخت پارکینگ افتتاح نخواهد شد.

وی با بیان اینکه پارکینگ و پد بالگرد بیمارستان 283 تختخوابی باید بیرون از جایگاه بیمارستان ساخته شود، گفت: متأسفانه مالکان پیرامون بیمارستان حاضر به فروش زمین‌های خود برای راه‌اندازی پد بالگرد بیمارستان در مواقع ضروری نشده‌اند، که مصوب شد پارکینگ 6 طبقه و پد بالگرد در خود جایگاه بیمارستان راه‌اندازی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج