مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: در حال حاضر 4 پرواز فرودگاه اهواز به دلیل شرایط بد جوی و وقوع پدیده گرد و غبار در این شهرستان به حالت تعلیق در آمده است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، محمد رضا رضایی عنوان کرد: با توجه به وقوع پدیده ریزگردها در شهرستان اهواز، در حال حاضر دید افقی در فرودگاه اهواز 200متر است و 4 پرواز این فرودگاه به حالت تعلیق در آمده‌اند.

وی اضافه کرد: پرواز شماره‌های 2612 و 2613 هواپیمایی نفت در مسیر تهران – اهواز- تهران تا اطلاع ثانوی تاخیر دارد. همچنین پرواز شماره 410 هواپیمایی ایران ایر در مسیر رشت – اهواز – تهران نیز تا اطلاع ثانوی تاخیر دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان بیان کرد: پرواز شماره 3386 هواپیمایی ایران ایر در مسیر یزد- اهواز - شیراز و پرواز شماره 6971 هواپیمایی کاسپین نیز در مسیر تهران – اهواز – تهران تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد و تاخیر دارد.

رضایی عنوان کرد: یک پرواز از بندر عباس مربوط به شرکت هواپیمایی سپهران به مقصد اهواز پریده است و در صورت امکان در فرودگاه اهواز به زمین خواهد نشست اما اگر شرایط جوی در اهواز برای فرود مناسب نبود، این پرواز در فرودگاهی دیگر به زمین خواهد نشست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج