رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: حدود 193 واحد صنعتی فعال و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد، که از این تعداد 61 واحد فعال، 24 واحد نیمه فعال و 108 واحد غیرفعال هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، جبار کیانی پور در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد، بابیان اینکه مسوولان برای پروژه‌های بدون اعتبار و سودآور اقدام نکنید، اظهار کرد: در بررسی واحدهای تولیدی استان مستقر در شهرک‌های صنعتی و خارج از شهرک‌ها انجام شد، نقدینگی علت رکود واحدهای صنعتی نیست، این چالش علل فراوانی دارد که برجسته‌ترین آن مدیریت بنگاه‌ها است.

وی بیان داشت: بیش از 643 واحد صنعتی در استان وجود دارد، که از این تعداد 33 واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ازلحاظ مصوب و در حال واگذاری زمین هستند.

کیانی پور افزود: حدود 193 واحد صنعتی فعال و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد، که از این تعداد 61 واحد فعال، 24 واحد نیمه فعال و 108 واحد غیرفعال هستند.

وی تعداد واحدهای تولیدی بخش کشاورزی استان را در بخش‌های مختلف شیلات، مرغداری، صنایع تبدیلی، گلخانه و پرورش گاو شیری 787 واحد عنوان کرد، و گفت: از این تعداد 349 واحد فعال، 79 واحد نیمه فعال  و 359 واحد معادل 45 درصد راکد هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج