رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان شعار محوری مراسم ۹ دی در اصفهان را «تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی» عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفر عسکری در جمع اصحاب رسانه گفت: عده ای در فتنه سال 88 مدعی برادری و همراهی نظام را داشتند که بنا بر دلایل مختلف از ارزش‌های نظام فاصله گرفته و همسو با دشمن، فتنه‌ای را برای براندازی نظام به راه انداختند.

وی با بیان اینکه فتنه 88 خسارت‌هایی را برای کشور به دنبال داشت، افزود: حماسه باشکوه 9 دی که توسط مردم ایجاد شد دستاوردهای زیادی را ایجاد کرد.

عسکری با بیان اینکه در 9 دی، همه مردم جدای از هرگونه گرایشی حضور داشتند، اظهار کرد: مردم در آن فتنه تاکتیک‌های دیگر دشمن را شناختند و بصیرتشان عمیق‌تر شد.

وی از همکاری برخی دشمنان داخلی با دشمنان خارجی در  فتنه 88 گفت و تصریح کرد: دشمن با حجم انبوهی از انواع رسانه‌ها به دنبال پیگیری خواسته‌های خود در فتنه 88 بود.

عسکری با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور بود، افزود: امیدوار کردن دشمن یکی از خسارت‌های واردشده از سوی فتنه گران به کشور بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: تجمع مردمی در گرامیداشت  حماسه 9 دی در اصفهان ساعت 15 در میدان انقلاب اصفهان خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج