شهردار رشت از علیرضا کریمی کشتی گیر آزادکار ارزنده ایران که حاضر نشد با کشتی گیر رژیم صهیونیستی کشتی بگیرد، تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مسعود نصرتی حضور در جمع نام آوران کشتی را افتخاری برای خود برشمرد و با اشاره به اتفاقات پیش آمده در رقابت های قهرمانی امید های جهان اظهار داشت: شاید هیچ کس غیر از علیرضا کریمی نتواند ناهنجاری ها و نابرابری های امروز را درک کند.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه یکی ازعلاقمندان ورزش کشتی است یادآور شد: چند سال در قزوین مدیریت هیئت کشتی آن استان را برعهده داشتم و از نزدیک با مشکلات و مسائل این ورزش آشنا هستم.

وی در ادامه افزود: کاری که امروز آقای کریمی انجام داد برای نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزشمند است.

نصرتی با تاکید بر اینکه حضور جوانان گیلانی در عرصه های گوناگون ورزشی ستودنی است یادآور شد: شایسته است تا نام آوران ورزش استان پس از کسب مدال و مقام مردم استان خود را فراموش نکنند آنان می توانند با حضور در جلسات مختلف و تشریح مسیر موفقیت های خود، نسبت به ایجاد انگیزه و علاقه به ورزش در دیگر جوانان اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: امید است در سال های آینده شاهد موفقیت روزافزون آقای علیرصا کریمی قهرمان ارزنده کشتی آزاد کشورمان در میادین بین المللی باشیم.

گفتنی است که در ادامه علیرضا کریمی به بیان نقطه نظرات خود پرداخت و شهردار رشت نیز با اهدای لوح تقدیر از این قهرمان کشتی آزاد تقدیر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج