فرماندار شفت با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی با برنامه ریزی های فرهنگی کاهش می یابد و در این زمینه نباید به برنامه های یکنواخت اکتفا کرد افزود: با نوآوری و پرهیز از برنامه های کلیشه ای حضور جوانان پررنگ تر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمدرضا محسنی در نشست طرح سپاس گفت: در بازدید از خانواده های معزز شهدا باید یک وحدت رویه وجود داشته باشد.

فرماندار شفت بر لزوم پیگیری مصوبات توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تاکید کرد و افزود: برای رسیدن به نتیجه باید از ظرفیت های موجود بهره برداری شود.

وی با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی با برنامه ریزی های فرهنگی کاهش می یابد و در این زمینه نباید به برنامه های یکنواخت اکتفا کرد افزود: با نوآوری و پرهیز از برنامه های کلیشه ای حضور جوانان پررنگ تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی تقویم یادواره های شهدای شهرستان شفت را تدوین کنند افزود: تجمیع یادواره ها در بخش ها و مراکز شهرستان می تواند سبب افزایش کیفیت برگزاری این مراسم ها گردد.

محسنی با اشاره به اینکه برای موفقیت در کارهای فرهنگی باید بروز باشیم افزود: فضای مجازی ظرفیت های بسیار بالایی دارد که از آن به انداره کافی بهره برداری نمی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج