استاندار گیلان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم بابک نوری هریس گفت: خانواده بستر اصلی شکل گیری شخصیت انسان است و شهید نوری از این بستر نهایت بهره را برد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری گفت: یقینا چنین جوانی ازخودگذشته و ایثارگر تربیت یافته ی خانواده ای با همین مشخصات است.

وی گذشتن از جان و مادیات زندگی دنیوی برای دفاع از خاک، شرف و ناموس ملت اسلامی را نشات گرفته از اعتقادی عمیق و راسخ دانست و اضافه کرد: خانواده بستر اصلی شکل گیری شخصیت انسان است و شهید نوری از این بستر نهایت بهره را برد.

استاندار گیلان با ابراز خرسندی از وجه مشترک موجود بین قاطبه مردم کشورمان در حفظ شان مقام شهادت و قدردانی از ادامه دهندگان این مسیر پربرکت، گفت: جوانان ما در عرصه های مختلف و در بزنگاه های تاریخی ثابت کردند همواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و در این راه از امیال دنیوی و منافع شخصی خود خواهند گذشت.

سالاری منیت و خود محوری را از آفت های زندگی بشری قلمداد و تصریح کرد: اگر فرد فرد ما مردم بتوانیم از منافع شخصی خود بگذریم و در همه امور خیر و صلاح عمومی را مد نظر قرار دهیم، در واقع شعبه ای از ایثار و ازخودگذشتگی را برپا کرده ایم؛ در سایه این کنش صحیح، یقینا شاهد اتفاقات خوبی در کشور خواهیم بود.

وی ادامه داد: شهید نوری در راه تحقق افکار و اعتقاداتش، با فدا کردن جان خود، پیام ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر هرگونه کج اندیشی و ضرورت دفاع از تمامیت ارضی را برای هم سن و سال های خود بجای گذاشت.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: دولت برگرفته از ملت است و اراده مردم عامل اصلی تحرک و پویایی دولت و نظام است.

شهید "بابک نوری هریس" متولد 21 مهرماه 1371 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق بود که در تاریخ 28 آبان 1396 در عملیات آزادسازی بوکمال در مرز سوریه و عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج