ماموستا خدایی درخطبه های نمازجمعه امروز گفت: وحدت و همدلی را نیاز کنونی جهان اسلام در برابر توطئه های پیچیده دشمنان عنوان کرد و از همه پیروان مذاهب اسلامی خواست نسبت به این مهم تمام توان خویش را به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های نماز جمعه که ظهر امروز در مسجد جامع سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مسلمانان باید همواره هوشیاری و بصیرت خود را در برابر دشمنان ارتقا دهند.
وی افزود: باید همه ما به این مهم فکر کنیم که یهود دشمن همیشگی مسلمانان بوده و تا زمانی که مسلمانان را تابع خویش نکنند دست از توطئه افکنی برنمی دارند.
امام جمعه سنندج گفت: قدس خط قرمز مسلمانان بوده و هیچ گاه اجازه نمی دهیم توطئه های صهیونیسم جهانی علیه قبله اول مسلمین به نتیجه برسد.
ماموستا خدایی وحدت و همدلی را نیاز کنونی جهان اسلام در برابر توطئه های پیچیده دشمنان عنوان کرد و از همه پیروان مذاهب اسلامی خواست نسبت به این مهم تمام توان خویش را به کار گیرند.
امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک هفته راهداری و حمل و نقل به خادمان این عرصه اظهار کرد: تلاش های کارکنان راهداری در فصول مختلف سال شایسته والاترین تقدیرهاست و از زحمات این بزرگواران تقدیر و تشکر داریم.
ماموستا خدایی در پایان خطبه های این هفته بر تاسی گرفتن مسلمانان از سیره رسول الله(ص) تاکید کرد و گفت: باید همواره برای عمل به آموزه های الهی آماده باشیم تا به سعادت دنیا و آخرت برسیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج