مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: از بدو عقد قرارداد تا زمان بهره‌برداری هرگونه حمایتی که لازم باشد از صنعت گران به عمل خواهد آمد .

به گزارش  خبرگزاری موج از گیلان، احمدعلی شهیدی با اعلام اینکه 36 ناحیه و شهرک صنعتی مصوب در گیلان وجود دارند که 33 ناحیه و شهرک صنعتی در حال بهره‌برداری هستند، اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی با پراکندگی مناسب در کل استان قرار گرفته‌اند و تحت پوشش کامل استان گیلان می‌باشند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، بابیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی موظف هست زیر ساخت‌های لازم را برای شهرک ها و واحدهای صنعتی مستقر ایجاد کنند، افزود: از 33 شهرک و ناحیه صنعتی در حال بهره‌برداری تقریباً همه دارای امکانات زیرساختی همچون آب، برق، گاز هستند و ناحیه‌هایی که به حدنصاب برای داشتن فاضلاب صنعتی یعنی صد مترمکعب در ثانیه فاضلاب باشند یا دارای تصفیه‌خانه هستند و یا به‌زودی تصفیه‌خانه آن‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شهیدی به نقش حمایتی شرکت شهرک‌ها از واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی نه تنها به فکر ایجاد زیرساخت‌های زیربنایی برای واحدهای صنعتی، بلکه از بدو عقد قرارداد تا زمان بهره‌برداری هرگونه حمایتی که لازم باشد از صنعت گران به عمل خواهد آورد.

وی با تاکید بر این نکته که شرکت شهرک‌ها در رابطه با اخذ تسهیلات همیشه کمک‌کار و تسهیل‌کننده شرکت‌ها در شهرک‌های صنعتی هست، تصریح کرد:  با صندوق ضمانت صنایع کوچک تعبیه‌شده در شرکت، برای شرکت‌هایی که زیر 50 نفر اشتغال دارند و مایل به دریافت تسهیلات تا 3 میلیارد تومان باشند، خدماتی را ارائه می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج