نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: ساخت بازار ماهی فروشان بندرعباس خلاف قانون است با ادامه ساخت مقابله می کنم، این بازار به کام برخی ها است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله نعیم آبادی در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به ۲۷ آذر روز «جهان عاری از خشونت و افراطی گری» افزود: داعش با حمایت آمریکا و غرب به وجود آمد و خشونت را در منطقه ایجاد کرد.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان گفت: به نام مبارزه با خشونت در کشور‌های منطقه جنگ به راه انداختند و خودشان عامل خشونت هستند.

آیت الله نعیم آبادی افزود: پرچم داران مبارزه با خشونت ما هستیم که با تاسی از اسلام مبارزه و مقاومت می‌کنیم.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه هم نامگذاری شده است گفت: باید وحدت بین این دو، روز به روز تقویت شود و به هم نزدیکرتر شوند.

آیت الله نعیم آبادی افزود: برای تفسیر قرآن کریم در کنار هم قرار گرفتن حوزه و دانشگاهیان نیاز است تا از تخصص یکدیگر استفاده کنند.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان گفت: برگزاری اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با حضور شخصیت‌ها و کارشناسان فرهنگی برکات معنوی بسیاری دارد.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به قانون مداری در جامعه افزود: طبق فرمایشات امام خمینی (ره) جامعه بی قانون آرام آرام از صحنه خارج می‌شود و بزرگترین خطر برای یک جامعه بی قانونی است.

امام جمعه بندرعباس افزود: رضای خداوند را در نظر بگیرید و همگان در مقابل قانون خاضع باشید.

آیت الله نعیم آبادی افزود: دین اسلام مجموعه‌ای از احکام است که در کتاب و سنت گفته شده و باید همه آن‌ها از طرف مسلمانان رعایت شود.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مشکلات منطقه چارک گفت: وجود آب نما در جاده و رسیدگی به مشکلات صیادان از جمله درخواست‌های اهالی این منطقه بود که لازم است با توجه بیشتر مسئولان برطرف شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج