طی مراسمی با حضور مسوولان استان قم ازعلی‌اصغر حسن‌زاده فوتسالیستی که به تنهایی سه عنوان مرد سالی فوتسال آسیا را به خود اختصاص داده تجلیل شد

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،علی‌اصغر حسن‌زاده امسال برای سومین بارعنوان مرد سالی فوتسال آسیا را از سوی کنفدراسیون فوتبال قاره کهن به خود اختصاص داد و بدین‌ترتیب برای سه بار در سال‌های 2014، 2016 و 2107 عنوان مرد سال فوتسال آسیا را به فوتسال ایران اختصاص داد و از این نظر رکورددار شد.

پس از کسب عنوان مرد سال فوتسال آسیا طی مراسمی با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی، حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، علیزاده مدیرحوزه استاندارقم،قاسمی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار قم، حسین شمس سرمربی گیتی پسند اصفهان و مربی سابق  تیم ملی و علی‌اصغر حسن‌زاده برگزار شد تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم از رضا دلکش به‌عنوان نخستین مربی، حسین شمس مربی سابق تیم ملی و همچنین حامی وی و محسن حسن‌زاده برادر علی‌اصغر حسن‌زاده تجلیل شد.

همچنین حسن‌زاده به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات بازی‌های 2017 داخل سالن آسیا به میدان رفت و با تیم ملی به مقام نخست و عنوان قهرمانی قاره آسیا دست پیدا کرد تا موفقیتی دیگر در کارنامه فوتسالی ساری جاری خود به ثبت برساند.

همچنین در این مراسم احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی و حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به سخنرانی پرداختند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج