مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از انتقال ایستگاه‌های اتوبوس خیابان ارم به سه راه بازار به دلیل مسدود شدن این مسیر خبر داد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی درگفتگو باخبرنگارموج درقم،با اشاره به اجرای پروژه پیاده رو سازی خیابان ارم اظهار کرد: با توجه به اینکه تعدادی از ایستگاه‌های اتوبوس شهری در این خیابان قرار گرفته بود، با مسدود شدن آن تدابیری پیش بینی شده که همشهریان با کمترین مشکل بتوانند از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کرده و به مسیرهای هدف خود دسترسی داشته باشند.

وی از تغییر مکان ایستگاه‌های خیابان ارم به دلیل اجرای عملیات عمرانی و مسدود شدن سه راه بازار تا خیابان چهار مردان خبر داد و تصریح کرد: ایستگاه اتوبوس‌های الغدیر، مسیرهای پردیسان، شهید صدوقی، شهید کلهری، جمهوری اسلامی، شهرک قدس و خیابان شهید فاطمی که پیش از اجرای این پروژه در این خیابان قرار داشت تا اطلاع ثانوی به سه راه بازار منتقل شد.

حسین مومنی موحد با تاکید بر اینکه بازرسین سازمان در محل استقرار داشته و بر تردد ناوگان نظارت می‌کنند، افزود: شهروندان در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در مورد تغییر خطوط می‌توانند با شماره تماس 36642800 تماس حاصل فرمایند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر حدود 250 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی و حدود 50 دستگاه اتوبوس ملکی در شهر قم به همشهریان خدمات رسانی می‌کنند، تصریح کرد: طی سال‌های اخیر شهرداری با خریداری ناوگان جدید اتوبوسرانی در صدد تحویل در سیستم حمل و نقل عمومی در شهر قم و افزایش سهم این ناوگان در ترددهای شهری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج