سردار عروج : دشمن با آن وجه دینی مسلمانان مشکل دارند که در رابطه به مقاومت و ایستادگی است و گرنه آنها به صرف عبادت و نماز و روزه فردی مشکل ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،سردار عروج در سومین یادواره شهدای طلبه مدرسه علمیه جهانگیرخان که در مسجد جامع قم برگزار شد، با اشاره به خاطره ای از یکی مراجع افزود: آیت‌الله شاه آبادی استاد عرفان و اخلاق امام خمینی (ره)معتقد بوده،  بنده ذکری بالاتر از ذکر یا حسین(ع) در مدت عمرم پیدا نکرده ام.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران گفت: دشمن به دنبال یافتن سرچشمه های تاثیر انقلاب اسلامی در حیطه نفوذ خود در جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است که این سرچشمه ها نیز عمدتا از عمق معنویت خواهی رزمندگان برخاسته است.

وی ادامه داد: رئیس جمهور آمریکا در دوران جنگ تحمیلی به درستی گفته که شعوری بالاتر از شعور انسانی ایران را اداره می کند و علت عجز و ناتوانی خود را در نقشه ها و توطئه های مختلف را نیز  همین قضیه  دانسته که کاملا مطلب درستی است.

عروج تاکید کرد: یکی از روش های  دشمن برای مقابله با نظام اسلامی ایران بر هم زدن انسجام بین امت اسلامی است که ضرورت دارد این انسجام و  هماهنگی بین ملت ایران همواره تقویت شود.

وی تصریح کرد: شعور و معنویت بالای رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی  بزرگترین و مهمترین زیربنای نیروهای رزمی ما بوده که عامل اصلی پیروزی ها نیز همین مطلب است  و دشمن نیز امروز به دنبال استحاله این ویژگی کاربردی رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی است.

مشاور عالی فرمانده سپاه  عنوان کرد: امام راحل فردی بود که تنها چیزی که خواستار آن بود اجرای احکام الهی و رساندن حق مستضعفین جامعه به آنها بود و این امری بود که تمام بازجوهای ساواک نیز  بر آن صحه گذاشته اند.

 سردار عروج عنوان کرد: دشمن با آن وجه دینی مسلمانان مشکل دارند که در رابطه به مقاومت و ایستادگی است و گرنه آنها به صرف عبادت و نماز و روزه فردی مشکل ندارند.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران ابراز کرد:  پایان ماجراجویی های داعش در سوریه به معنای نابودی آنها نیست، بلکه آنها بار دیگر با اسام و نام های دیگر ممکن است از کشورهای دیگر سر باز زنند که امروزه نیز در برخی از کشورهای آفریقایی آثار آن پدیدار شده است.

وی با اشاره به خاطره ای از سفر خود در معیت رهبری معظم انقلاب به کشور آمریکا در دهه شصت گفت: مقام معظم رهبری در بسیاری از موارد بعد از نماز روضه می خوانند و معتقد هستند، این روضه ها مانند جواهری هستند که انسان را از تنگناها و گرفتاری های عبور می دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج