امام جمعه گچساران گفت: امروز دنیای اسلام بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت و یگپارچگی نیاز دارد این حرکت زشت و ناپسند رئیس جمهور احمق آمریکا حتی کشورهای غیرمسلمان و بعضاً هم پیمان آن‌ها را هم به واکنش وا داشته است.

به گزارش خبرگزار ی موج از گچساران، حجت السلام سید امین الله حجازی، در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در واکنش به انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس و حمایت آمریکا از این توطئه، گفت: این اقدام سبب رنجش و نگرانی عالم اسلام شد و خیلی از کشورهای دیگر غیرمسلمان هم به این موضوع اعتراض داشتند.

حجازی تصریح کرد: امروز دنیای اسلام بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت و یگپارچگی نیاز دارداین حرکت زشت و ناپسند رئیس جمهور احمق آمریکا حتی کشورهای غیرمسلمان و بعضاً هم پیمان آن‌ها را هم به واکنش وا داشته است.

امام جمعه گچساران اظهارکرد: هیچ انسان بامنطقی این اقدام خودسرانه ترامپ را نمی‌پذیرد و استکبار جهانی خاصه آمریکا بداندنقشه ها و توطئه‌هایشان در قدس هم خنثی خواهد شد.

وی درادامه با اشاره به روز دانشجو افزود: در سال ۳۲ جمعی از دانشجویان ما را در دانشگاه تهران به شهادت رساندند و رژیم منحوس پهلوی که دست نشانده و جیره خوار آمریکا بود و در همان دانشگاه به معاون رئیس جمهور آمریکا دکترای افتخاری داد.

حجازی اظهارکرد: امروز برخی‌ها هم تلاش دارند از روزی که دانشجویان ما را به شهادت رساندند هم به نوعی سوءاستفاده کنند که دانشجویان عزیز مواظب باشند که دشمنان از این روز سوءاستفاده نکنند.

امام جمعه گچساران با اشاره به روز جهانی حقوق بشر گفت: همان حقوق بشری که آمریکایی‌ها از آن دم می زند درحالی که تشکیل گروه تکفیری داعش نماد بارز حقوق بشر آمریکایی است.

وی درادامه با تشکر از اقدامات نیروی انتظامی تصریح کرد: امنیت ما بعد از لطف امام زمان (عج) دراصل مرهون خدمات و بی خوابی‌های نیروی انتظامی است، گاهی ممکن است مشکلی در جایی ایجاد شود که نباید در این خصوص ناسپاسی کرد.

امام جمعه گچساران ادامه داد: نیروی انتظامی چشم و چراغ ملت است که از تلاش‌ها و خدمات ارزنده آن‌ها قدردانی و تشکر می‌کنیم.

وی افزود: برخی از عزیزان در این شهرستان در مراکزی آموزش‌هایی دیدند و ظاهراً هنوز توجهی به انها نشده است، مبالغی هزینه کردند، وقت گذاشتند و آموزش دیدند که باید توجهی شود که جوانان ما نگران نشوند.

حجازی تصریح کرد: در هفته قبل از وزیرمحترم نفت خواهش کردم که همانگونه که در زیراین زمین ویژه است روی زمین را هم ویژه ببینندو فقط می گوییم که عدالت رعایت شود.

امام جمعه گچساران با اشاره به بازدید نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از چاه رگ سفید گچساران گفت: آیت الله ملک حسینی در بازدید از این چاه خیلی هم نگران شدند اما در همین حد گفته شده که روزانه مقداری زیادی از سرمایه ما به هدر می‌رود که مؤمنین دعا کنند بدون هیچ خطری و ایجاد مشکلی برای فرزندانمان این چاه سریع‌تر مهار شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج