رئیس ستاد اقامه نماز استان قم از برگزاری اجلاس استانی نماز در ۲۳ آذر در قم خبر داد

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم در گفتگو با خبرنگار موج درقم  با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در بندرعباس عنوان کرد: اجلاس سراسری نماز هر ساله در کشور برگزار می شود و امسال نیز این اجلاس به میزبانی بندرعباس برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایطی که بر کشور حاکم است، هر ساله اجلاس نماز با یک موضوع خاص برگزار می شود و امسال نیز این همایش با موضوع «نماز و فضای مجازی» برگزار خواهد شد.

محمد خامه یار تصریح کرد: بیش از 4 هزار اثر به دبیرخانه این اجلاس ارسال شده است که این آثار می تواند در جهت ترویج فرهنگ نماز و تقویت معنویت در فضای مجازی کمک فراوانی کند.

وی در ادامه از برگزاری اجلاس استانی نماز در 23 آذرماه خبر داد و گفت: اجلاس استانی نماز در قم نیز با بهره گیری از بیانات رهبر انقلاب و رهنمودهای مراجع تقلید و علما برگزار می شود.

وی تأکید کرد: از سال گذشته تاکنون کارشناسان و خادمان نماز، بسیج همگانی را برای تلاش در جهت ترویج نماز در فضای مجازی به وجود آورده اند و امیدواریم این تلاش سبب تقویت فرهنگ نماز در جامعه شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم در پایان خاطرنشان کرد: ظرفیت ها و فرصت های بسیار خوبی در فضای مجازی برای ترویج فرهنگ نماز وجود دارد که متأسفانه از آنها به خوبی استفاده نشده است و همه در تلاش هستیم تا با ارائه راهکارهای اجرایی در فضای مجازی، از این فرصت و ظرفیت ها بهترین استفاده را کنیم

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج