فرهاد رهبر با صدور حکمی سیف اله فضل الهی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و واحد قم منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد قم، راساس حکم فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیف‌اله فضل‌الهی قمشی به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و واحد قم منصوب شد.

جناب آقای سیف اله فضل الهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم

متن این حکم به شرح زیر است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر سیف‌اله فضل‌الهی قمشی

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان “سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و واحد قم” منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.»

همچنین رهبر در نامه‌ جداگانه‌ای از زحمات محمدرضا یوسفی در دوران مسئولیت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و واحد قم تقدیر و تشکر کرد.

مراسم معرفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین علیرضا مستشاری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه، دکتر حیدر علی جهانبخشی رئیس دبیرخانه هیات امناء استان قم، معاونین و مدیران ستادی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان قم برگزار و دکتر سیف اله فضل الهی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم معرفی و از زحمات دکتر محمد رضا یوسفی تقدیر و قدردانی شد

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج