معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری پنجمین جشنواره هنری هفت در رشت خبر داد و گفت: این جشنواره در دو بازه زمانی از ۱۵ تا ۲۹ آذر به مدت هشت روز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید امیر مصباح، اظهار کرد: پنجمین جشنواره هفت بعنوان بزرگترین جشنواره هنرجویی سطح کشور در رشت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره در هفت بخش برگزار می شود افزود: فیلم کوتاه، رادیو تئاتر، نمایش های کارگاهی، نمایش کودکان، اجرای فرم های نمایشی، اجرای استند آپ کمدی، دوبله همزمان فیلم از بخش های این جشنواره است.

مصباح با اشاره به برگزاری جشنواره در دو بازه زمانی تصریح کرد: این جشنواره در بازه زمانی ۱۵ الی ۱۷ آذر و ۲۵ الی ۲۹ آذر در مجتمع خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.

وی خواستار ارائه طرح های نو و ابتکاری در این جشنواره شد و اذعان کرد: کسانی که در چنین جشنواره های حضور دارند باید خلاقیت داشته و کاری کنند که دیگران نکرده و ریسک کنند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد: این جشنواره باید خروجی داشته و آثار آن را در عرصه های بزرگتر ببینیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج