همزمان با روز دانشجو با همکاری شهرداری شاهین شهر، مرکز جهاد دانشگاهی شاهین شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، فرماندار شاهین شهر و میمه در مراسم افتتاح مرکز جهاد دانشگاهی شاهین شهر گفت: شاهین شهر، شهر دانش و خلاقیت پیشرو در انجام فعالیت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است.

علیرضا بصیری با تاکید بر حرکت به سمت اقتصاد دانش محور افزود: امروز مراکز دانشگاهی و اموزشی موظف هستند با تحقیق، پژوهش و آموزش کشور را به سمت اقتصاد دانش محور حرکت داده و زمینه پیشرفت و توسعه را فراهم کنند.

وی با ارائه پیشنهادی مبنی بر ورود جهاد دانشگاهی به موضوع گردشگری روستایی و جغرافیای روستایی در کنار سایر رشته های گردشگری، خاطرنشان کرد: توسعه صنعت گردشگری یکی از نیازهای امروز کشور است و در رونق اقتصاد کشور می تواند کمک قابل توجهی داشته باشد.

فرماندار شاهین شهر و میمه به وجود ۱۰ مرکز و واحد دانشگاهی، ۱۰ شهرک و منطقه صنعتی با بیش از دو هزار واحد صنعتی شهرستان که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و همچنین قابلیت های بسیار خوب در بخش کشاورزی شهرستان اشاره کرد و افزود: در شهرها و روستاهای شهرستان شاهین شهر و میمه فرصت ها و ظرفیت های بسیار بالایی برای انواع سرمایه گذاری وجود دارد.

به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و روز دانشجو، مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان و رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و جمعی از معاونان جهاد دانشگاهی به بهره برداری رسید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج