رییس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از انعقاد تفاهم نامه همکاری پژوهشی میان این دانشگاه با سازمان آب و برق خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی میان سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به امضا رسید.

 پروفسور امین رضانقره آبادی، رییس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در این خصوص به خبرگزاری موج گفت: این تفاهم نامه میان شرکت آبرسانی غدیر از شرکت‌های زیر مجموعه سازمان آب و برق خوزستان  و دانشگاه صنعتی شهدای هویزه امضا شد تا این دانشگاه بتواند در حوزه‌های مورد نیاز شرکت به فعالیت‌های پژوهشی بپردازد.

نقره آبادی افزود: امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه سمت و سوی پژوهش‌های دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به سمت نیازهای شرکت آبرسانی غدیر و سازمان آب و برق خوزستان برود. دانشگاه صنعتی هویزه در محدوده و مکان فعالیت شرکت آبرسانی غدیر واقع است و این شرکت یکی از شرکت‌های بهره‌بردار سازمان آب و برق خوزستان بحساب می آید.

 نقره آبادی خاطرنشان کرد: دانشگاه صنعتی شهدای هویزه می‌تواند در جهت نیازهای منطقه کارهای آموزشی و پژوهشی خود را جهت دهی کند .

رییس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با اعلام آمادگی این دانشگاه جهت انجام پروژه های علمی و تحقیقاتی و  همکاری با ارگان های مهم اقتصادی و صنعتی گفت: در حال حاضر دانشگاه صنعتی شهدای هویزه علیرغم اینکه چند سال از تاسیس آن گذشته اما با داشتن اساتید و اعضا هیات علمی متخصص می تواند در جهت پویایی و توسعه چرخه صنعت و تولید گام های بزرگی بردارد .

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج