مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: به مناسبت میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، ستاد اقامه نماز، اصناف و خیرین قم 42 کانکس، 700 پک کامل اسکان، هزار تخته پتو و سایر اقلام ومایحتاج اولیه را به سرپل ذهاب ارسال کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم در حاشیه ارسال کانکس های اسکان موقت به شهرستان سرپل ذهاب در گفت و گو با خبرنگار موج در قم عنوان کرد: از روز اول حادثه زلزله در کرمانشاه، استان قم حضور قابل توجهی در کمک رسانی داشت، خصوصا در سرپل ذهاب که جمعیت هلال احمر قم به امدادرسانی پرداخت.

وی ادامه داد: سپاه استان هم اکنون در مناطق زلزله زده حضور و وظیفه بازسازی روستا را برعهده دارد، دستگاه های اجرایی استان نظیر حمل و نقل و پایانه ها، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، اورژانس، بهزیستی، شهرداری، آتش نشانی و ... نیز از روز اول در منطقه حاضر و به خدمت رسانی پرداختند.

محسن اوروجی گفت: به مناسبت میلاد پیامبر اکر(ص)م و امام جعفر صادق(ع) ستاد اقامه نماز، اصناف و خیرین علاوه بر کمک هایی که در گذشته داشته اند، 42 کانکس جهت اسکان موقت اهالی سرپل ذهاب به این منطقه اعزام می کنند؛ این محموله علاوه بر کانکس شامل 700 پک کامل اسکان، 1هزار تخته پتو، اقلام و مایحتاج اولیه زندگی و تعدادی جهیزیه کامل نیز می باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه در روزهای قبل نیز کانکس هایی از قم به سرپل ذهاب ارسال شده است، محلی شهرک مانند به نام حضرت معصومه(س) توسط این کانکس ها جهت اسکان موقت حادثه دیدگان ایجاد می شود، در این محل سرویس بهداشتی، حمام و رختشورخانه نیز در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج