تیم راه یاب ملل مریوان شامگاه چهارشنبه هشتم آذرماه در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور با شکست سه بر یک میهمان خود مقاومت مهاباد سومین پیروزی را به دست آورد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور عصر چهارشنبه هشتم آذرماه برگزار شد و یکی از دیدارهای آن در شهرستان مریوان انجام گرفت.

تیم راه‌یاب‌ملل مریوان نماینده کردستان در پنجمین دیدار خود در یک بازی حساس به مصاف رفت و موفق شد سه بر یک میهمان خود مقاومت مهاباد را مغلوب کند و سومین پیروزی را به دست آورد.

نماینده کردستان روز یکشنبه 12 آذرماه در هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در مقابل ملوان تهران قرار می گیرد.

این مسابقات با شرکت 15 تیم از سراسر کشور برگزار می‌شود و تیم‌های حاضر در دو گروه هشت و هفت تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه یک تیم های راه یاب ملل مریوان، شهرداری جوان ارومیه، کاله جوان آمل، بیمه رازی نور مازندران، توپگاه شمال بابلسر، شهرداری قزوین، ملوان تهران و مقاومت فرمانداری مهاباد به صورت دوره ای رفت و برگشت در مرحله مقدماتی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

همچنین تیم‌های لاستیک بارز کرمان، گل گهر سیرجان، ملوان، کریمه قم، نفت آبادان، عقاب و پرسپولیس گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارند.

میثم حیدری، فردین قلعه‌قوند، امید اردلان، پارسا فرجی، محمدامین حیدری، شاهین حاج‌رسولی، سعید شازده‌احمد، هیوا پایدار، محمد عرب، اصغر نجفی، کاوان احمدی، سهیل برات‌زاده و عماد جوینده والیبالیست‌های تیم راه‌یاب‌ملل مریوان را تشکیل می‌دهند که به سرپرستی خبات بیگلر و مربیگری آرش صادقیانی به مصاف حریفان می‌روند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج