فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار گفت: در خصوص محرومیت زدایی فعالیت های زیادی انجام شده است که امیدواریم با انجام این پروژه ها از مهاجرت روستاییان جلوگیری کنیم.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، حسین محمودی در نشست با اصحاب رسانه ضمن اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی درپی اجرای ماموریت  های محوله است، اظهار کرد: در مسیرهای پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی و در زمان وجود مشکل توان بسیج به یاری آماده است.

فرمانده قرارگاه پیشرفت وآبادانی شهرستان بیجار با اشاره به اینکه بسیج و سپاه به عنوان نیروهای تازه نفس همیشه کمک حال دولت بوده‌‌اند، افزود: با استفاده از نیروهای بسیج که ظرفیت‌های خوبی در کشور هستند، توانسته‌ایم قدم‌های بزرگی برای نظام برداریم.

وی با اشاره به اینکه پروژه های خوبی در بحث آبرسانی و راه‌های روستایی انجام شده است، بیان کرد: پروژه‌هایی که در مورد محرومیت‌زدایی امروز انجام شده است، زیرساخت‌های مهمی برای اجرای پروژه‌های مهم و بزرگتر است.

محمودی با بیان اینکه بعنوان نمونه 48کیلومترراه روستایی درشهرستان بیجاربازسازی وآسفالت شدکه تعداد148روستا بر روی این راه تردد مینمایند وهمچنین نقطه وصل سه استان آذربایجان غربی،زنجان وکردستان است.

اصحاب رسانه در جریان بازدید از طرح‌های محرومیت‌زدایی که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی بیجار انجام شده بود از روستاهای بهرام گنبد، حسین‌آباد، سیاه منصور، میدان مظفرخان و خوش مقام بازدید نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج