معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: قیمت نان در لرستان تا ابلاغ طرح جامع ساماندهی گندم، آرد و نان تغییر نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مهرداد غضنفری در جلسه تنظیم بازار لرستان در سخنانی با بیان اینکه در 16 آبان ماه امسال کارگروه ملی تنظیم بازار مصوبه‌ای برای جلوگیری از فساد و رانت مرتبط با حوزه یارانه‌های گندم، آرد و نان تصویب کرده است، اظهار داشت: در قالب این مصوبه مقرر شد که قیمت انواع نان حداکثر 15 درصد افزایش پیدا کند و به استانداران این اختیار داده شد که متناسب با نوع نان و وزن چانه نان این مصوبه را عملیاتی کنند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: به دلیل اینکه طرح جامع ساماندهی گندم، آرد و نان در حال تهیه است ابلاغیه‌ای دیگر به استان‌ها ارسال شد که تا ارائه، تصویب و ابلاغ این طرح جامع هر گونه افزایش قیمت نان منتفی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با بیان اینکه این آخرین ابلاغیه برای استان‌ها بوده و بحث افزایش قیمت نان تا ارائه، تصویب و ابلاغ طرح جامع ساماندهی گندم، آرد و نان منتفی است و هیچ گونه افزایش قیمت نان نخواهیم داشت، تصریح کرد: اگر ابلاغیه جدیدی در این رابطه داشته باشیم در کارگروه تنظیم بازار استان مطرح و سپس در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج