مسوول سازمان بسیج اساتید کشور از راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی مزیت محور و موضوع محور در سطح بسیج اساتید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مجتبی زارعی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج گفت: سازمان بسیج اساتید یکی از اقشار بسیج مستضعفین است، که در حال حاضر قریب به 35 هزار نفر از استادان دانشگاه‌ها در 720 کانون‌ بسیج اساتید کشور عضویت دارند.

وی با اشاره به دوره تحولی سازمان بسیج اساتید بیان کرد: به دنبال این هستیم که ببینیم چگونه می‌توان این شبکه عظیم و کانون‌های متکثر مدنی در سراسر کشور را به خدمت مردم، به کمک دولت، استانداران، فرمانداران آورد.

مسوول سازمان بسیج اساتید کشور اظهار داشت: بسیج اساتید در تلاش است تا با تمام ظرفیت‌های خود از تمام سلایق سیاسی کشور هرکسی در این شبکه عظیم نخبگانی که دل درگرو ایران و میل به حاکمیت اسلام مترقی دارد به کمک مردم و دولت بیاید.

وی افزود: سازمان بسیج اساتید برای ارائه خدمت مؤثر به دنبال ساختار مناسب بوده است و برای این امر دو سطح از اندیشکده‌های راهبردی را در کنار کانون‌ها بکار گرفته‌ایم.

زارعی تصریح کرد: اندیشکده‌های کاربردی کانون‌های بسیج اساتید کشور متناسب با اقلیم هر استان و با توجه به مزیت‌های نسبی آن استان فکر و اندیشه می کنند و راه‌حل ارائه می دهند.

مسوول سازمان بسیج اساتید کشور افزود: نگاه سازمان بسیج اساتید کشور، نگاه تحولی و نگاه حل‌المسائلی به پدیده‌های کشور است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج