سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تصویب تعیین کاربری اراضی 14 طرح تولیدی و صنعتی و کشاورزی هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان هرمزگان، عنوان کرد: کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان از جمله کارگروه‌های ذیل شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان است که مصوبات این کارگروه باید به تأیید شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان برسد.

وی ادامه داد: از جمله وظایف مهم این کارگروه تعیین کاربری اراضی در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها و خارج از محدوده‌های روستاها براساس آیین‌نامه احداث بنا و تأسیسات می‌باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان افزود: این کارگروه وظیفه تعیین کاربری اراضی را جهت اجرای طرح‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدماتی، تولیدی، گردشگری، ورزشی و سایر طرح‌ها در جهت افزایش سهم اشتغال، سرمایه گذاری و تولید را به عهده دارد.

مدرس تصریح کرد: در این جلسه کارگروه 20 پرونده مربوط به طرح‌های صنعتی، کشاورزی، خدماتی و تولیدی که از طرف دستگاه‌های متولی شامل سازمان جهاد کشاورزی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل راه و شهرسازی به دبیرخانه کارگروه احاله شده بود مطرح و از میان پرونده‌های مذکور با 14 پرونده موافقت و شش پرونده جهت بررسی بیشتر به دبیرخانه کارگروه ارجاع شد. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج