جلسه کارگروه ترافیک شهرستان بروجرد به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های مرتبط برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از بروجرد، کارگروه ترافیک شهرستان، به ریاست مهندس کورانی‌فر معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور معاون عمرانی فرماندار، دادستان، نماینده شورای شهر، رییس اداره راهداری، شهردار و کارشناسان ترافیک و رییس پلیس راهور بروجرد برگزار شد.

علی کورانی‌فر در این کارگروه، تاکید کرد: هیچ توجیهی در خصوص عدم رفع نواقص محور کمربندی بروجرد از جانب دستگاه‌های متولی پذیرفتنی نیست.

وی ادامه داد: حساسیت و پیگیری مدیران موجب پیشرف در حوزه‌های مختلف، به‌ویژه مباحثی که با جان افراد سر و کار دارد می‌شود، لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی متولی، در خسارات انسانی محور کمربندی بروجرد مقصر هستند و قابل قبول نیست که در مباحث اینچنینی مدیری بگوید یک بخش در شرح وظایف حوزه کاری من نیست و یا انجام آن از من خواسته نشده است.

کورانی‌فر، افزود: شهرداری تا یک‌ماه آینده نسبت به لکه‌گیری و ایجاد سرعت گیرهای مورد نیاز در محور کمربندی اقدام کند و اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیز به نصب حفاظ و نیوجرسی در طول مسیر و در مناطق مورد نیاز اقدام کند

معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد، تاکید کرد: شهرداری موظف است ظرف 2 هفته پس از جانمایی علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوها، اقدام به نصب آن کند، لذا پس از این مدیت، هیچ قصوری از مدیران پذیرفتی نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج