جانشین مسوول پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در همایش بسیجیان استان اصفهان از مسوول پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حامد جعفرزاده اظهار داشت: باتوجه به اجرای برنامه های مدون و همچنین فعال بودن اعضای پایگاه بسیج اداره کل اوقاف استان در طول سال و در تمام برنامه هایی که توسط بسیج ادارات برنامه ریزی و برگزار شده است در همایش بسیجیان از حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مسئول پایگاه بسیج اداره کل اوقاف استان تجلیل شد.

وی افزود: در این لوح سپاس که به امضا استاندار اصفهان و فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان رسیده است از زحمات و تلاش های مجدانه ای که توسط پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج دهها میلیونی انجام شده است تقدیر شده است.

جانشین مسوول پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: امیدواریم که همواره بتوانیم از رهروان و پویندگان راه سرخ امام شهیدان و سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و فرزندان معنوی حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای باشیم و توفیق خدمتگذاری داشته باشیم تا پرچم بسیج را همواره برافراشته نگهداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج