براساس اطلاعیه موسسه ملل و در ادامه فرایند مرحله‌ای تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت (آرمان)، سپرده‌گذاران بالای٢٠٠ میلیون تومان از شنبه 11 آذر تعیین وضعیت خواهند شد.

 به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، در این اطلاعیه آمده است: ضمن آرزوی توفیق و بهروزی و تبریک به مناسبت سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) پیرو اطلاعیه‌های قبلی این موسسه در خصوص ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مصوبه شورای محترم پول و اعتبار برای واگذاری مدیریت دارائی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار منحله وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری ملل و حسب تصمیم سران محترم سه قوه و با عنایت به موافقت بانک مرکزی، مجوز پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال به اشخاصی که مانده سپرده ایشان بیش از یک میلیارد ریال است، از سوی مراجع ذیصلاح ابلاغ گردیده است. لذا از آن دسته از سپرده‌گذاران گرامی دعوت به عمل می‌آورد مطابق برنامه زمانبندی جدول ذیل، با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی و دفترچه حساب یا گواهی سپرده به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه نمایند.

از سپرده‌گذاران محترم خواهشمند است برای جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در انجام کار صرفاً در تاریخ‌های تعیین شده به شعب این موسسه مراجعه و همکاری لازم را با کارکنان شعب جهت تسریع در احراز هویت و سایر اقدامات مربوط بعمل آورند.

از سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله وحدت (آرمان) تقاضا دارد در صورت وجود ابهامات احتمالی با دو شماره تلفن 88620771 و 88620779 – 021 از ساعت 8 لغایت 14 تماس حاصل فرمایند. از صبر و شکیبایی سپرده‌گذاران سپاسگزاری می‌نماییم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج