امام جمعه سنندج گفت: پس از پیروزی انقلاب و تشکیل بسیج با فرمان امام راحل، بسیجیان با ایثار جان خود و کوشش بی‌وقفه، همواره در خدمت ملت ایران و نظام اسلامی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امروز، سوم آذرماه در آیین عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره به اینکه داعش زاییده کشورهای غربی و استکبار است، اظهار کرد: بسیج کشورهای اسلامی می‌تواند توطئه‌های استکبار و رژیم صهیونیستی را ناکام کند.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک هفته بسیج به غیور مردان این عرصه بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب و تشکیل بسیج با فرمان امام راحل، بسیجیان با ایثار جان خود و کوشش بی‌وقفه، همواره در خدمت ملت ایران و نظام اسلامی بوده است.

وی با اشاره به اینکه در تمامی صحنه‌ها بسیج حضوری پررنگ و غرور آفرین داشته است، اعلام کرد: نیروهای توانمند بسیج از هیچ تلاشی برای حفظ نظام، انقلاب و پاسداری از ایران اسلامی فروگذار نکرده‌اند.

امام جمعه سنندج به زلزله اخیر استان کرمانشاه اشاره و بیان کرد: جان باختن تعدادی از مردم بر اثر این حادثه طبیعی مایه اندوه همگان شده، اما حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده تسلی خاطر بازماندگان و آسیب دیدگان شد.

وی کمک‌های هموطنان به ویژه مردم کردستان به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را بسیار ستودنی خواند و اعلام کرد: این کمک‌ها نشان از دلسوزی و نوع دوستی مردم ایران اسلامی دارد؛ اما نیاز است این کمک‌ها ادامه داشته باشد.

ماموستا خدایی در پایان با بیان این‌که خداوند در قرآن کریم بارها از اخلاق حسنه پیامبر(ص) تعریف کرده است، یادآور شد: اخلاق خوب و روش نیک، موجب آرامی اجتماع می‌شود، در این راستا باید همگی راه و روش پیامبر‌ و توصیه‌های قرآن کریم را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج