مدیرعامل شرکت پیشگامان ایده نگار بابیان اینکه شرکت‌های حوزه‌ی نرم‌افزار دارای ظرفیت بالایی هستند، گفت: شرکت‌های فعال در پارک علم و فناوری با جذب دانش‌آموختگان حوزه‌ی نرم‌افزار، اشتغال‌زایی خوبی را در استان داشته است.

کرمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، گفت: استانداردها و نرم‌افزارهایی که در شرکت ما و دیگر شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی تولید می‌شوند، قابل‌رقابت با مجموعه‌ی مطرح کشوری است.

وی با اشاره تصریح کرد: شرکت‌های فعال حوزه‌ی فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری سامانه‌ی کشوری را در رقابت‌های سنگین با شرکت‌های خارجی و داخلی در تهران برنده شدند.

مدیرعامل شرکت پیشگامان ایده نگار بابیان اینکه شرکت ما نرم‌افزار اورژانس را در کل کشور دارد، خاطرنشان کرد: شرکت پیشگامان ایده نگار در تولید نرم‌افزارها و اپلیکیشن ها بستری مناسبی را فراهم کرده است.

کرمی در ادامه افزود: تولید محتوا مولتی‌مدیا؛ که در حوزه‌ی برق خیلی کاربرد دارد از پتانسیل شرکت‌های مستقر در جهاد دانشگاهی است.

وی بابیان اینکه شرکت‌های حوزه‌ی فناوری اطلاعات در استان ظرفیت‌های خوبی برای اجرای پروژه‌ها دارند که حتی قابل‌رقابت با شرکت‌های خارجی هستند، گفت: بسیاری از پروژه‌هایی که از استان خارج می‌شود می‌توان در داخل همین استان انجام شود و مسئولان باید تعامل بیشتری با شرکت‌های دانش‌بنیان برقرار کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج