فرماندار لاهیجان با بیان جمع آوری کمک های مردمی و اقلام ضروری و مورد نیاز برای ارسال به مناطق زلزله زده همچنان در شهرستان ادامه دارد. گفت: مردم شهرستان لاهیجان بالغ بر 4 میلیارد ریال برای کمک به خسارت دیده گان زلزله اخیر در استان کرمانشاه جمع آوری کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی اظهار کرد: در روزهای پس از زلزله کرمانشاه شاهد آن بودیم که مردم و مسئولین به ویژه هلال احمر، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر ادارات و نهادها در تعامل و هماهنگی با هم به عملیات امداد رسانی و تامین اقلام مورد نیاز هم وطنان آسیب دیده از زلزله مشغول هستند.

فرماندار لاهیجان افزود: طی مدت پنج روز گذشته مردم شهرستان لاهیجان بالغ بر 3/817/500/000میلیارد ریال نقدی و 240/000/000 به صورت غیر نقدی برای کمک به خسارت دیده گان از زلزله اخیر در استان کرمانشاه جمع آوری کردند و مشارکت مطلوبی در سطح شهرستان برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده از حادثه دلخراش زلزله مشاهده می شود.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لاهیجان عنوان کرد: اقلام مورد نیاز جمع آوری شده از شهرستان لاهیجان برای کمک به آسیب دیدگان و زلزله زدگان غرب کشور شامل البسه گرم، چادر اسکان اضطراری، فرش و موکت، پتو، مواد بهداشتی، کلوچه، آب میوه، نان خشک و تازه، حبوبات، برنج، روغن، انواع کنسرو، کمپوت، شیر خشک و اقلام دارویی است.

احمدی خاطرنشان ساخت: همچنین علاوه بر ارسال اقلام مذکور اکیپ های امدادی، بهداشتی و درمانی، تجهیزات خودرویی و یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل همراه با نیروهای امدادی و تخصصی به مناطق زلزله زده اعزام شده است.

وی در پایان تصریح کرد: روند جمع آوری کمک های مردمی و اقلام ضروری و مورد نیاز برای ارسال به مناطق زلزله زده همچنان در شهرستان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج