رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای یک باند چهار نفره سارقان ساختمان های نیمه کار و کشف مقدار دو میلیارد و 700 میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ کارآگاه ستارخسروی گفت : درپی وقوع چندین مورد سرقت از ساختمان های نیمه کاره در شهر اصفهان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم مجرب از ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و اقدامات تخصصی موفق شدند سرکرده باند را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت : فرد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شد به سرقت دو میلیارد و 700 میلیون ریال اموال ازساختمان های نیمه کاره شهروندان اصفهانی با همدستی سه فرد دیگر خبر داد.

سرهنگ خسروی با اشاره به دستگیری سه سارق دیگر و تحویل همه متهمان به مراجع قضائی تاکید کرد: پلیس آگاهی اصفهان طی هفت ماهه اول امسال 19 باند سارقان اماکن خصوصی را شناسایی ودستگیر کرده است .

رئیس آگاهی اصفهان در پایان از شهروندان خواست ، در ساختمان های نیمه کاره  حتما از نگهبان مطمئن و قابل اطمینان استفاده کنند ، از رها کردن اموال با ارزرش در ساختمانهای نیمه کاره و در حال احداث فاقد نگهبان خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج