فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: در پی درگیری ماموران مرزبانی استان با قاچاقچیان مواد مخدر، 800 کیلوگرم تریاک کشف شد و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری مرزبانی هرمزگان، سرهنگ علی اصغر خرم‌روی در تشریح این خبر گفت: ماموران بخش مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان پس از آگاهی از ورود یک محموله مواد مخدر، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: ماموران مرزبانی بلافاصله به منطقه اعزام شدند که خدمه یک فروند شناور تندرو حامل مواد مخدر با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه، شناور حامل 800 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک متلاشی و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیدند.

سرهنگ خرم‌روی تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه یک نفر از مرزبانان استان نیز از ناحیه دست بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان زخمی شد.

فرمانده مرزبانی هرمزگان تاکید کرد: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و باندهای بزرگ و سازمان یافته قاچاق کالا و ارز با توجه به تاثیرات سو این پدیده های شوم بر سلامت اجتماعی و اقتصادی کشور از جمله مهم‌ترین اولویت‌های مرزبانی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج