معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از انتشار پوستر و تیزر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزغاری موج از رشت، حسین ابراهیمیان با اشاره به برپایی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان گیلان گفت: سیصد و چهل و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی کشور و سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب پنجشنبه ١٦ لغایت سه شنبه ٢١ آذرماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران دایر است.

وی با بیان این که برنامه‌ریزی برای برپایی هر چه باشکوه‌تر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در دست انجام است، افزود: در همین راستا، یک هزار نسخه پوستر اطلاع رسانی نمایشگاه، چاپ و در سطح ادارات، مراکز و نهادهای استان توزیع شده است.

ابراهیمیان ادامه داد: تیزر اطلاع رسانی نمایشگاه نیز برای پخش از شبکه تلویزیونی باران و فضاهای مجازی آماده شده است.

معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان اظهار کرد: علاقمندان برای مشاهده پوستر و تیزر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این اداره‌کل به آدرس https://gilan.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج