استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه تالار مرکزی یاسوج بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، سید هادی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر و ضمن دیدار با استاندار از پروژه تالار مرکزی یاسوج بازدید کرد.

در این بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این پروژه با زیربنای 3 هزار مترمربع یکی از بزرگترین مجتمع‌های فرهنگی و هنری جنوب کشور است.

وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را مناسب دانست و گفت: از محل اعتبارات ریاست جمهوری اعتباراتی خوبی بالغ بر 20 میلیارد تومان اختصاص یافت.

احمدی با اشاره به دیدار نمایندگان و مسوولان استان با دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اظهار داشت: اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری تا پایان سال تخصیص داده می‌شود و حضور دکتر حسینی معاون وزارت نیز بر این مسئله تاکید دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این پروژه تأثیر بسیار مهمی بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری دارد.

وی با اشاره به اینکه پروژه تالار مرکزی یاسوج 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار داشت: با تزریق اعتبارات می‌توان شاهد پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد این پروژه باشیم، البته حجم کار زیاد است و این پروژه، پروژه بزرگی می‌باشد.

 به گزارش موج، سید هادی حسینی معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد در این بازدید نیز با بیان اینکه دکتر احمدی از افتخارات حوزه مدیریتی کشور است، اظهار کرد: پروژه تالار مرکزی یاسوج، از پروژه‌های مهم کشور می‌باشد و هزار متر مربع از پروژه‌های همانند خوب بزرگتر است.

وی گفت: تلاش می‌کنیم تا اعتبارات خوبی برای این پروژه در نظر گرفته شود. و بدون شک با مدیریت خوب دکتر دهبانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و درایت آقای استاندار پروژه تالار مرکزی به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش موج، در ادامه این بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: متأسفانه روند اجرایی پروژه کند و پیمانکار در اجرایی کردن وعده‌های خود کوتاهی کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به پیمانکار گفت: پیمانکاری که پروژه‌ای با این حجم را انجام می‌دهد نباید معطل 3 و 4 میلیارد تومان باشد.

به گزارش موج، همچنین مسوولان از پروژه ساختمان جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد نیز بازدید کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج