نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان با معرفی برترین متخصصان و شرکت های دانش بنیان حوزه نفت و انرژی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، مراسم اختتامیه نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان عصر یکشنبه(14آبان) با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد وزارت نفت و سایر متخصصان حوزه نفت و سازندگان این صنعت در محل سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد.

استاندار خوزستان بعنوان سخنران این مراسم ضمن قدردانی از شرکت مناطق نفت خیز جنوب گفت: موقعیت جغرافیایی و تاریخی برتر خوزستان با پیداش نفت بر قدرت آن افزوده شد.

شریعتی گفت: وجود نمایشگاهی همچون صنعت نفت باعث می شود شرکت های مرتبط با این حوزه گمشدگان خود را پیدا کنند و زنجیره تولید را تشکیل دهند.

وی بیان داشت: جایگاه اصلی نمایشگاه نفت تنها و انحصاراً، مختص به خوزستان است.

سیدعبدالله موسوی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز به معرفی اهداف و دستاوردهای ۹ دوره نمایشگاه نفت در خوزستان پرداخت و از سازندگان، مجامع علمی و دانشگاهی و تلاش گران عرصه صنعت نفت کشور که در ۹ سال برپایی نمایشگاه همراهی داشته اند قدردانی کرد. 

وی افزود: مناطق نفت خیز جنوب یک بازار پایدار است و تا ۲ سال آینده بیش از ۳ میلیارد دلار برای توسعه ۱۰ مخزن سرمایه گذاری می کند.

در پایان این مراسم از ۵۳ شرکت و سازنده حاضر در نمایشگاه با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان  ۱۱ تا 14 آبان ماه با حضور حبیب الله بیطرف معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری برگزار شد. در این نمایشگاه  ۲۷۰ شرکت دانش بنیان و سازنده داخلی شرکت کردند.  همچنین از۴ قلم تجهیز استراتژیک صنعت نفت نیز در این نمایشگاه رونمایی شد.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج