مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان گفت: ۱۱ نفر در استان گلستان در ۶ ماه نخست امسال به علت غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین زارعی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش تلفات غرق‌شدگی در گلستان اظهار داشت: در 6 ماه نخست امسال تعداد 11 نفر به‌دلیل غرق‌‌شدگی جان خود را از دست دادند، این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات غرق‌شدگی 13 نفر بود کاهش یافته است.

وی افزود: در 6 ماه نخست امسال از کل تلفات غرق‌شدگی در استان گلستان 10 نفر مرد و 1 زن بودند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد 11 مرد و 2 زن، 15.4 درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان تصریح کرد: این آمار براساس تعداد پرونده‌های ارجاعی و تعیین علت فوت شده در این مدت مذکوربوده است.

زارعی همچنین با اشاره به مرگ 5 نفر بر اثر برق‌گرفتگی در 6 ماه نخست امسال در گلستان گفت: در 6 ماه نخست امسال تعداد 5 نفر در گلستان بر اثر برق‌گرفتگی جان خود را از دست دادند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است. در این مدت از کل تلفات برق‌گرفتگی در استان 5 نفر مرد بودند که در مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج