مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با بیان اینکه مدیریت فعالیت‎های ورزشی و اجتماعی مدیریت از راه دور نیست، گفت: مسئولان ورزشی استان در کنار تماشاگران و روی سکوهای تماشاچیان حضور نداشته و مشکلات را از نزدیک نمی‎بینند.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا چراغعلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با انتقاد از مدیریت فعالیت‎های ورزشی استان اظهار داشت: در فصل جاری تیم‎های ورزشی استان گلستان در لیگ‎های کشور مسابقاتی را برگزار کردند و گاهی نیز با ناکامی‎هایی نیز در مسابقات رو به رو بودند.

وی تصریح کرد: جوانان ورزشکار ما نیاز به حمایت دارند و گلایه‎ای را از مسئولان ورزشی استان دارم که در کنار تماشاگران و بر روی سکوهای تماشاچیان حضور ندارند و مشکلات را از نزدیک نمی‎بینند.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان ادامه داد: مدیریت فعالیت‎های ورزشی و اجتماعی مدیریت از راه دور نیست و مدیریت میدانی و پای کار است  و شاید یکی از چالش‎های تیم‎های ورزشی ما در استان گلستان عدم حضور مسئولان به ویژه متولیان ورزش بر روی سکوهای ورزشگاه‎ها است. برای پشگیری از چالش‎های اجتماعی نیاز است که ورزش تقویت شود و حضور مسئولان در میادین ورزشی می‎تواند به این امر کمک کند.

شرایط 2 تیم بسکتبال گرگان مطلوب نیست

وی افزود: باید کمک بیشتری به 2 تیم بسکتبال شهرداری گرگان شود و این شرایط مطلوبی برای این 2 تیم نیست و مسئولان ورزشی باید در این مورد جلسه برگزار کنند.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان تاکید کرد: ورزش می‎تواند بسیار نقش موثری در کاهش آسیب‎های اجتماعی داشته باشد و یکی از اصلی‎ترین مواردی است که می‎تواند به شرایط بهبود وضعیت اجتماعی استان کمک کند.

چراغعلی با بیان اینکه اعتبارات خوبی را نیز در سال گذشته به موضوع ورزشی اختصاص دادیم، گفت: امسال 100 میلیون تومان به هیئت‎های ورزشی کمک کردیم و انتظار داشتیم بازخورد آن را در اداره کل ورزش و جوانان ببینیم اما با وجود آنکه مکاتباتی را در این زمینه داشتیم اما هنوز پاسخی به ما ندادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج