رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم روز یکشنبه در جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در قم از راه اندازی بیمارستان سیار ویژه زائران اربعین حسینی در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، ابوالفضل ایرانی خواه افزود: این بیمارستان  در محوطه مصلای قدس و با نام حضرت رقیه (س) با همکاری و مشارکت معاونت بهداری سپاه علی ابن ابی طالب(ع) راه اندازی خواهد شد و به زائران خدمات رایگان ارائه می دهد.

وی گفت: در مواردی که زائران خارجی که از طریق این بیمارستان سیار و بر اساس فرم مشخص به مراکز بیمارستانی ارجاع داده شوند، خدمات به آنها نیز رایگان خواهد بود.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی و دستور رئیس شورای تامین شهرستان و فرماندار قم، هزینه این بیمارستان با ابلاغ به سازمان برنامه و بودجه طبق لیست به دانشگاه پرداخت می شود.

ایرانی خواه گفت: در این ایام نیز زائران بسیاری از قم برای تشرف به کربلا عبور می کنند که ما به عنوان خادمان زائران باید در برنامه ریزی و خدمات رسانی به آنها، تلاش کنیم. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: خوشبختانه اقدام ها و برنامه ریزی های خوبی در زمینه حوزه بهداشت و درمان زائران انجام شده و بخش های مختلف نیز با تمام توان در راستای خدمات رسانی به مردم گام بر می دارند.
ایرانی خواه گفت: با توجه به این که همه دستگاه های کمیته در خدمات رسانی هستند، باید مراقب بود تا فعالیت ها به صورت موازی کاری انجام نشود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج