مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری هرمزگان از تشکیل تیم‌های ورزشی بانوان استانداری و اعزام بانوان ورزشکار استانداری به مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از استانداری هرمزگان، زهرا یعقوب‌نژاد توجه به نیازهای اساسی و حیاتی جامعه زنان را بسیار مهم دانست و بیان داشت: تشکیل تیم‌های ورزشی و اجرای مسابقات روحیه نشاط و شادابی و تحرک را در بر می‌گیرد و هم بازدهی و میزان بهره‌وری بانوان در فعالیت‌های اداری را افزایش می‌دهد.

وی ادامه داد: مسابقات ویژه کارمندان زن استانداری‌ها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها که به‌صورت رسمی یا پیمانی و قراردادی هستند برگزار و بعد از تمرین و تست نهایی انتخاب بازیکنان برای اعزام به مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور هماهنگ شد.

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری هرمزگان افزود: پنج نفر از بانوان اعزامی استانداری هرمزگان در این مسابقات در رشته دارت به همراه سرپرست تیم و 10 نفر نیز در رشته والیبال به همراه یک سرپرست و یک مربی شرکت می‌کنند.

یعقوب‌نژاد بیان داشت: این مسابقات برابر آئین و مقررات فنی فدراسیون‌های ورزشی است که از تاریخ  15 الی 17 آذر ماه در مجتمع فرهنگی خزرآباد ساری برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج