رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ما با اقتصاد صنعتی دانش‌بنیان می‌خواهیم نه‌تنها اقتصاد مونتاژ، بلکه تولید ملی جهانی را در دست داشته باشیم و محصولات ما باید در سطح جهانی باشد و بتواند با تولیدات جهان رقابت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، خلفی در دومین همایش مدیران روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کشور که در محل هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد گفت: همه ما در این جامعه و هرکدام در شرایطی جمع شده‌ایم تا توانمند شویم و به تعبیر اسلامی به کمال برسیم جامعه به کمال و توسعه‌یافتگی نمی‌رسد مگر اینکه ایفای نقش و وظیفه کنیم.

وی ادامه داد: دلیل پیشرفت و توسعه دنیای غرب حل مشکلات در جامعه بوده، نه اینکه پشت درهای بسته تصمیم‌گیری کنند بلکه با مردم همواره در تماس باشند و نقطه نظرات و نیازمندی‌های جامعه را بدانند و به آن‌ها احترام بگذارند. ما نبایستی در چرخه تکرار گرفتار شویم ارتباطات و رسانه نقش مهمی در توسعه دارد.

وی افزود: وزیر محترم هم می‌خواهد صنعت صادرات گرا باشد و باید سهم مهمی در تولید ناخالص داخلی داشته باشیم و بتوانیم کشورهای هدف خود را توسعه ببخشیم.

خلفی گفت: مردم مبلغان مهمی برای تولید ملی هستند و بر اساس آنچه در سیاست‌های ارتباطی وزارت صنعت، معدن و تجارت هست ما باید سعی کنیم تصویری امیدبخش، شفاف، واقعی و عینی از این وزارتخانه و فعالیت‌ها و وظایفش به مردم ارائه دهیم و با اصحاب رسانه نیز ارتباطات خوب منسجم و همدلانه داشته باشیم.

وی افزود: شبکه‌های اجتماعی ظرفیت عظیمی دارند، این‌ها را باید جدی بگیریم، اخبار موضوع محور باشند و نباید تحت تأثیر شخصیت و افراد باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج