مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه کمک خیران در جشن عاطفه‌ها ۷۱ درصد رشد داشت، گفت: خیران و نیکوکاران اصفهانی در جشن عاطفه‌ها ۲ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند استان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران با بیان اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با هدف تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان بی‌بضاعت در آستانه سال تحصیلی جدید برگزار شد، اظهار داشت: مرحله دوم این جشن 19 مهرماه و در 3 هزار مدرسه استان با همکاری آموزش‌ و پرورش، سازمان دانش‌آموزی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و باهدف کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدارس برگزار شد.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها امسال با شعار "مهر در انتظار همدلی" برگزار شد، افزود: مردم نیکوکار استان اصفهان با مشارکت پرشور در جشن ملی عاطفه‌ها رشد 71 درصدی کمک‌های نقدی و غیر نقدی را در این رویداد ملی رقم زدند.

شیران با بیان اینکه، سال گذشته یک میلیارد و 431 میلیون تومان در  جشن عاطفه‌ها به نیازمندان استان کمک شد، خاطرنشان کرد: درسال جاری نیز 2 میلیارد و 444 میلیون تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری‌شده است.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، کمک‌های جمع‌آوری‌شده مدرسه‌ها، در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس با نظارت کمیته امداد توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تأکید بر توجه هر چه بیشتر به حل مشکلات نیازمندان به‌ویژه دانش‌آموزان بی‌بضاعت، گفت: بسیاری از دانش‌آموزان دارای شرایط نامناسب اقتصادی و رفاهی از استعداد درخشان برخوردار و نیازمند توجه بیش‌ازپیش مسوولان هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج