نایب رئیس کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به همکاری بخش دولتی و خصوصی استان در تشکیل پاویون اصفهان در نمایشگاه کیش گفت: استان اصفهان تنها استانی بود که به صورت گروهی و منجسم بخش خصوصی را در کنار بخش دولتی در این نمایشگاه همگرا ساخته بود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رضا چینی در حاشیه بازدید ازنهمین نمایشگاه  فرصت های سرمایه گذاری کشور حضور بخشی از زنجیره  شرکت های ساختمانی در پایون اصفهان نمایشگاه کیش را قابل توجه دانست و گفت:بخش های مختلف صنعت ساختمان از طراحی گرفته تا تولیدکنندگان مصالح و پیمانکاران در این نمایشگاه  توانستند با توانایی و پتاسیل های یکدیگر آشنا شوند .

وی افزود: همبستگی شرکت های خصوصی شرکت کننده در پاویون اصفهان باعث شد که قراردادهای داخلی بین این شرکت ها در حاشیه نمایشگاه به امضا برسد.

چینی تاکید کرد: صنعت ساختمان استان اصفهان می تواند پروژه های بزرگ داخلی و خارجی را با همکاری و هم افزایی بخش های زیر مجموعه انجام دهد و این نمایشگاه شروعی خوبی برای این هم افزایی بود.

نایب رئیس کانون کارفرمایان استان اصفهان به حضور شرکت های تامین کننده مالی در نمایشگاه اشاره کرد و گفت:شرکت های تامین سرمایه برای شرکت های بزرگ با حداقل 20 میلیارد تومان می توانند تامین مالی کنند ولی برای شرکتهای کوچک و متوسط تامین مالی در نظر گرفته نشده است.

وی اظهار امیدواری کرد که تجربه حضور بخش های همگن در نمایشگاه کیش در زمینه صادرات  نیز تکرار شود و افزود:برای توسعه صادرات غیر نفتی استان اصفهان به هم افزایی و هم گرایی بخش های تجاری  در بازارهای خارجی نیاز داریم.

نایب رئیس کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان به ارزیابی  به نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری حضور سرمایه گذاران خارجی را منوط به برطرف شدن مشکلات سرمایه گذاران داخلی دانست و گفت:در شرایط کنونی که واحدهای تولیدی با رکود دست و پنج نرم می کنند سرمایه گذاران خارجی رغبتی برای حضور و سرمایه گذاری در ایران را ندارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج