حشمت اله فلاحت پیشه با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی گفت: دلیل اصلی حمله نکردن آمریکا به ایران این است که ما دست روی گلوی اسرائیل گذاشته‌ایم و نماد آن موشک‌هایی است که می‌توانند حیفا و تلاویو را با خاک یکسان کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در مراسم یوم‌الله 13 آبان کرمانشاه با اشاره به توهین مستقیم ترامپ به مردم ایران در اظهارات اخیرش، اظهار کرد: رئیس‌جمهور آمریکا با تروریست خواندن ایران و  خلیج عربی نامیدن خلیج‌فارس هم به مردم ما توهین کرد و هم جغرافیای ایران اسلامی را زیر سؤال برد.

وی با اشاره به اینکه ترامپ هیچ شناختی از جغرافیای ایران‌زمین ندارد، اضافه کرد: اظهارات اخیر ترامپ نشان از این دارد که آمریکایی‌ها از صلابت و ثبات ایران اسلامی ناراحت هستند.

نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز آمریکا با توان موشکی ایران مشکل دارد، بیان کرد: آنچه مایه ناراحتی آمریکایی‌ها شده این است که آنها ۱۰ سال از فناوری موشکی ایران دور هستند.

 وی با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی گفت: امروز و در شرایطی که آمریکا در فلاکت افتاده، ایران اسلامی با اقتدار مسیر اقتدار و پیشرفت خود را ادامه می دهد، کما اینکه اگر ایران نبود امروز داعش به مرزهای اروپا رسیده بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد:  آمریکایی‌ها زمانی که با تحریم کردن ایران به جایی نرسیدند به فکر طراحی یک فتنه بین المللی افتاده و تلاش کردند تا پرونده هسته ای ما را به شورای امنیت ببرند و پس از تلاش های یازده ساله توانستند تحریم های بین المللی علیه ایران طراحی کنند.

وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر قابل اعتماد نبودن آمریکا، اظهار کرد: اعمال اولین تحریم‌ها در همان آغاز امضای برجام علیه ایران مهر تاییدی بر بیانات مقام معظم رهبری بود و امروز هم می بینیم که رفتارهای ترامپ و اوباما حتی در ظاهر هم شبیه هم هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه سپس با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) اظهار کرد: سفارت آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در واقع نقش ستون پنجمی را ایفا می‌کرد و تمام وقایع  برای ضربه زدن به نظام در این مرکز طراحی می شد.

فلاحت پیشه با بیان اینکه کانون فتنه در سفارت آمریکا بود، اظهار کرد: وقایع 13 آبان به اندازه شکل‌گیری انقلاب اسلامی اهمیت داشت، زیرا در این روز پایگاه و ستون پنجم دشمن در هم شکسته شد.

فلاحت‌پیشه با اشاره به ناموفق بودن سیاست‌های آمریکا در مورد ایران بیان کرد: به اذعان آمریکایی‌ها ایران تنها کشوری در دنیا است که نمی توانند سیاست‌های خود را در قبال آن پیش ببرند و دستیابی به این مهم به دلیل تسخیر کانون فتنه توسط ایرانیان است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور مردم در مراسم 13 آبان، اظهار کرد: حضور پرشور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در تجمع 13 آبان نشان از درک عملی و واقعی مردم از شیطان صفتی ایالات متحده آمریکا است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج