مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در سنندج پایان یافت و تیم کردستان با دو نشان طلا و پنج نقره با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، بیست و هفتمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور (انتخابی تیم ملی) یادواره 5400 شهید کردستان شامگاه روز نهم آبان ماه با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات بیش از 300 بوکسور در قالب 33 تیم از سراسر کشور به مدت پنج روز بر روی رینگ رفتند و با هم به رقابت پرداختند.

بر اساس این گزارش، کردستان به عنوان یکی از شگفتی سازترین تیم ها در مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور مطرح شد و توانست از 10 وزن رقابت ها هفت بوکسور آن به دیدار فینال راه یابند.

در پایان این مسابقات، در اوزان 49 کیلوگرم جعفر ناصری از خوزستان، ۵۲ کیلوگرم رضا سلیمانی فر از کهگیلویه و بویراحمد، 56 کیلوگرم سجاد محمدپور از تهران، ۶۰ کیلوگرم آرمین امجدیان و ۶۴ کیلوگرم دانا اسماعیل زاده از کردستان، ۶۹ کیلوگرم بیژن کسائی پور از کرمانشاه، ۷۵ کیلوگرم سجاد محرابی از البرز، ۸۱ کیلوگرم: سیاوش امیدی از خوزستان، ۹۱ کیلوگرم محمد عزیزی از آذربایجان غربی و به اضافه ۹۱ کیلوگرم ایمان رمضان پور از مازندران نشان طلا را بر گردن آویختند.

همچنین سجاد یوزی، سینا عبدالملکی، حسین دانشور، سیامک قربانی و فرهاد عزیزی دیگر بوکسورهای کردستانی مدال نقره این دوره از رقابت ها را کسب کردند.

در نتیجه تیمی، تیم کردستان با دو نشان طلا و پنج نقره با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد، خوزستان و تهران به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

بیژن عبدالملکی، محمد ملایی و بختیار وطنی مربیگری تیم کردستان را در این مسابقات به یدک کشیدند و خسرو مطهری سرپرستی کاروان استان را بر عهده داشت.

بیست و هفتمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور (انتخابی تیم ملی) یادواره 5400 شهید کردستان طی روزهای پنجم تا نهم آبان ماه در مجموعه ورزشی آزادی سنندج برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج