سرهنگ صفی‌اله بیرانوند، بر لزوم فرهنگ‌سازی در خصوص پدافند غیرعامل تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، فرمانده انتظامی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران استان، گفت: پدافند غیر عامل را باید به یک فرهنگ تبدیل کنیم چرا که وقتی اصول پدافند غیرعامل رعایت شود هم جنبه صرفه جویی دارد و هم جنبه مسئولیت آفرینی و این می تواند برای کشور یک مسیر تعالی و رشد باشد.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد، افزود: وجود احساس مسئولیت بالا و جدیت از اهداف پدافند غیرعامل است، این در حالی است که در زمان صلح و آرامش ، وظیفه همه ما این است که اهمیت پدافند غیرعامل را درک کرده و در راه تقویت آن تلاش کنیم.

سرهنگ بیرانوند، گفت: امروز اهمیت پدافند غیر عامل، برای مسئولان باید شناخته شده باشد و کار در این عرصه بسیجی وار انجام گیرد.

وی خاطر نشان ساخت: کاربرد پدافند غیر عامل از نکات لازم و ضروری برای همه بوده و به گونه ای باید در این عرصه اقدام عملی صورت گیرد تا بازدارندگی در مقابل تهدیدات دشمن همواره مقاوم و به صورت کاربردی و عملی تقویت شود.  

این مقام انتظامی، اظهار کرد: پدافند غیر عامل و استفاده از ظرفیت های تمامی دستگاه ها ، از جمله نکاتی است که در برنامه ریزی و در راستای آموزش اصول پدافند غیر عامل باید مورد توجه قرار گیرد .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج