فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه پلیس در حوزه امنیت ترافیکی اربعین حسینی همه تلاش خود را برای کاهش مشکلات ترافیکی در دستور کار قرار داده است، بر تشدید اقدامات خدماتی، انتظامی و ترافیکی در ایام اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سردار مهدیان‌نسب با اشاره به اینکه تمهیدات لازم پلیس لرستان برای استقبال و پذیرایی از زائران اربعین حسینی(ع) اندیشیده شده، گفت: ایستگاه‌های پلیس و موکب‌های مستقر در مسیر تردد زائران، آمادگی صد در صدی پلیس برای ارائه خدمت به زائران را نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان این که خوشبختانه با تلاش تمامی نیروهای امنیتی و انتظامی، وضعیت بسیار مطلوبی در مسیر حرکت زوار حاکم است، تصریح کرد: پلیس لرستان از همه ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند تا زائران اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش به سفر زیارتی خود ادامه دهند.

وی ضمن تشریح تدابیر اتخاذ شده به منظور کنترل و نظارت بر مسیرهای پر تردد کاروان‌ زائرین اربعین حسینی، افزود: نیروی انتظامی زمانی قادر به ایجاد امنیت در جامعه است که مشارکت، همدلی و رضایت مردم را در کنار خود داشته باشد.

سردار مهدیان نسب با تاکید بر اقتدار پلیس در تامین امنیت مردم در مراسمات مختلف خاطر نشان کرد: چنانچه نظارت و آمادگی با هوشیاری همراه باشد، ماموریت‌ها با موفقیت انجام خواهد شد.

وی به تلاش شبانه‌روزی مسوولین و کارکنان انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی بدون هیچ چشم‌داشت، به عنوان خدمت رسان زوار امام حسین(ع) آماده است تا در راستای خدمت‌رسانی از هیچ کوشش دریغ نکند.

سردار مهدیان نسب ضمن توصیه به زائران اربعین حسینی در خصوص رعایت نکات ایمنی در رانندگی نیز گفت: زائرین عزیز بدانند که ماموران پلیس بر توقفگاه‌ها نظارت کامل دارند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان این که ماموران در این مدت بیشتر به دنبال امر به معروف و نهی از منکر رانندگان وسایل نقلیه هستند، گفت: چنانچه راننده‌ای بخواهد جان مسافران را به مخاطره بیاندازد و از قانون عدول کند قطعاً با برخورد جدی پلیس روبرو خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج